COUNTY QF/SF SINGLES, UNBADGED SINGLES

     SEMI-FINALS 2 WOOD SINGLES

 

SATURDAY JULY 16TH START TIME 9.30 ONWARDS

MARDEN BC

2 WOOD SEMI-FINALS START AT 2PM

                                  
UMPIRES P BUGGINS  I VANNS

 

SINGLES
 

RED                                                                            WHITE

DIV 1  GRAHAM STEEL                  V                     DIV 3 JOSH ROWE

ORPINGTON EXCELSIOR                                     BOROUGH GREEN

 

BLUE                                                                          YELLOW

DIV 2 MAX FISHER                         V                     DIV 4 GRANT ALLEN

EMPIRE                                                                   HERNE BAY

 

RED                                                                            WHITE

DIV 1 TONY KIRBY                          V                     DIV 3  HARRY GOODWIN

NEW BECKENHAM                                                 APPLEYARD

 

BLUE                                                                          YELLOW

DIV 2  STEVE MARRETT                 V                     DIV 4 SHAUN MCCAUGHAN

VCD                                                                          SANDWICH

 

 

 

 

UNBADGED SINGLES

 

RED                                                                            WHITE

DIV 1 TONY MASON                      V                     DIV 3 CONNOR HAYES

SIDCUP                                                                      QUEENBOROUGH

 

BLUE                                                                          YELLOW

DIV 2 JAMES SHAW                       V                     DIV 4 DAVE DIGNAM

CRAY COTTAGE                                                       ST LAWRENCE

 

RED                                                                            WHITE

DIV 1 NIC PILLOW                          V                     DIV 3 STUART KENNEDY

ORPINTON EXCELSIOR                                          TONBRIDGE

 

BLUE                                                                          YELLOW

DIV 2  DANNY SMITH                    V                     DIV 4  KURTIS YOUNG

BAKERS BEXFORD                                                  ASH



2 WOOD SINGLES SEMI-FINALS
 

RED                                                                            WHITE

DIV 1 MICHAEL CHEESEMAN      V                     DIV 3 TREVOR RUSSELL

BROMLEY                                                                 TONBRIDGE

 

BLUE                                                                          YELLOW

DIV 2 PAT DEEHY                                                    DIV 4 PETER FOSTER

BAKERS BEXFORD                                                  CANTERBURY